Abalone Akıl Oyunları

Abalone Akıl Oyunları
Marka
Ürün Kodu : abl
Barkod 102041
279,99 TLBasit, hızlı ilerleyen, eğlenceli sıradışı bir starateji oyunu. 30 u aşkın ülkede 10 milyondan fazla satılmış olan bu oyun tüm zamanların en popüler strateji oyunlarındandır.


Oyuncular rakiplerinin 6 topunu da oyun alanından çıkaran ilk oyuncu olmaya çabalarlar. Kuralları basit olup çok kısa bir sürede öğrenilebilir:
• Bir seferde bir, iki veya üç topu itebilirsiniz.
• Toplarınızı tek çizgi halinde veya yana doğru bir adım itebilirsiniz. 
• 2 top rakibinizin 1 topunu, 3 top 1 veya 2 topunu itebilir. Ancak eşit sayılardaki toplar birbirini itemez (Örneğin: 1 top 1 topu, 2 top 2 topu, 3 top 3 topu itemez).

 

㤼⥳㭰⁡普漠湳瑴⵹晬慥洽椢汢祯㩸‭≳卩潺畩牮捧攺†卢慯湲獤⁥偲爭潢≯ⱸ※猠慣湯獬ⵯ獲攺爠楲晧㭢
昰漬渠琰⴬猠椰稩攻㨠⁦ㅯ㑮灴砭㭦≡㹭൩੬ॹ㰺椠浡杲⁩慡汬琬㴠≨≥獶牥捴㵩≣桡琬琠灳㩡⽮⽳眭睳睥⹲慩湦渻攠⹦捯潮浴⸭瑳物⽺獥欺椠渱猶⽰獸栻愢爾旖摤⿼楬浬慥杲攺猼愯摳獰⽡歮愾爼琯⽳慴扲慯汮潧渾攼弯祰放渍椊⸼橰瀠杳≴⁹獬瑥礽氢敢㵯≸眭楳摩瑺桩㩮⁧㔺㘠㥢order-box; margin: 0px 0px 10px; color: rgb(69, 69, 69); font-family: "Source Sans Pro", sans-serif; font-size: 14px;"> Mensa Award - USA 1990
"Game of the Decade" Golden Ace - Cannes, France 1998

Seal of Excellence - Consumer Guide - Canada 1998

İspanya'da üretilmiştir. 

Dikkat!

Aman dikkat, çakma tabir edilen kalite açısından orijinali ile karşılaştırılamayan, oyunlarımızın ruhunu da çalan kopya ürünler piyasada dolaşmakta! Çocuklarınızı bu kalitesiz, sağlıksız ve oyun keyfini yok eden ürünlerden uzak tutmanızı öneririz.