Fisher-Price Eğitici Mutfak Seti -  - İlk Oyuncaklarım - Fisher-Price - Mattel ToysGMX54
Fisher-Price Eğitici Mutfak Seti -  - İlk Oyuncaklarım - Fisher-Price - Mattel ToysGMX54

Fisher-Price Eğitici Mutfak Seti (GMX54)

Doğan Puan : 194
Fiyat : ₺243,99(KDV Dahil)
Barkod : 887961864144
₺22,57 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Bebeğiniz, bu mutfak setinde taklit oyunu oynarken, zengin malzemelerle leziz yemekler yapacak!

Bu ışıklı ve müzikli karıştırma kabı bebeğiniz içine malzemeleri attığında renkli ışıklar, müzik, sesler ve eğitici cümlelerle tepki verir ve onu ödüllendirir! Bu eğlenceli mutfak oyuncağında, altı adet 'malzeme', farklı şarkı ve sesleri etkinleştiren iki düğme bulunur. Işıklı yüzüyle miniklere leziz bir eğlence sunar! Gelişim ve oyun bir arada™ İlk bilgiler: Şarkılar ve öğretici cümleler bebeğinizi alfabe, renkler ve sayılarla tanıştırır.

İnce motor becerileri: Malzemeleri kavrayarak karıştırma kabının içine koymak ve kaptan çıkarmak, bebeğinizin el becerilerinin ve el-göz koordinasyonun gelişmesine yardımcı olur.

Düşünme becerileri: Bebeğiniz malzemeleri kabın içine koyduğunda, veya düğmelere bastığında ışıklar ve müzikleri etkinleştirebileceğini keşfeder. İşte neden-sonuç ilişkisini keşfetmeye ilk adımlar!

 

Eğlenceli bir mutfak oyunu için Türkçe ve İngilizce konuşan, ışıklı karıştırma kabı ve malzemeler

Eğlenceli şarkılar, sesler ve öğretici cümleler sayesinde bebeğiniz alfabe, sayılar, renkler ve renk karışımlarıyla tanışır

Işıklar, neşeli müzikler ve sesler için malzemeleri karıştırma kabının içine koyun!

Çıngıraklı 'yumurta', süt şişesi, 2 adet ölçü seti, oyuncak vişneler, BPA içermeyen ve bebeğinizin güvenle dişleyebileceği bir kalıp 'çikolata' ve bir kaşık olmak üzere toplam 6 malzeme içerir

 

 

6-36 aylık bebekler içindir. İki farklı ses ayarı bulunur.