Fisher-Price Eğtici Köpekçiğin Kız Kardeşi - Yaşa Göre Gelişim -  - İlk Oyuncaklarım - Fisher-Price - Mattel ToysFPP83
Fisher-Price Eğtici Köpekçiğin Kız Kardeşi - Yaşa Göre Gelişim -  - İlk Oyuncaklarım - Fisher-Price - Mattel ToysFPP83

Fisher-Price Eğtici Köpekçiğin Kız Kardeşi - Yaşa Göre Gelişim (FPP83)

Doğan Puan : 224
Fiyat : ₺281,99(KDV Dahil)
Barkod : 887961614763
₺26,08 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi bebeğinize vücudun bölümlerini, şekilleri, renkleri, sayıları ve çok daha fazlasını öğretir. 100'den fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtan şarkılar ve cümlelerle, bebeğinizin dokunuşuna tepki verir! Her bebek kendi hızında gelişir. Köpekçik'in Kız Kardeşi, Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisine sahiptir.

Bu teknoloji size, bebeğiniz için en uygun olan aşamayı seçme imkanı verir Her üç oyun seviyesinde de çeşitli şarkılar, sesler ve cümleler bulunur.

Üstelik, ışıklı ve çok renkli kalbi müzikle birlikte yanıp söner! 1. Seviye - Keşfetme – Bebeğiniz, ilk kelimelerini, renkleri, alfabeyi, vücudun bölümlerini ve daha fazlasını dinlemek için Köpekçik'in Kız Kardeşi'nin el, ayak, kalp, burun veya kulağına basabilir!

Temel sözcükler ve sesler bebeğinizde merak uyandırır ve bebeğiniz keşfetmeye başlar.

2. Seviye - Teşvik Etme - Eğlenceli cümleler, bebeğinizi birlikte saymaya, renkleri bulmaya ve vücudun bölümlerini tanımaya teşvik eder! Bebeğinizi basit sorular ve talimatlarla harekete geçirir.

Level 3 – Taklit etme – Köpekçik'in Kız Kardeşi, bebeğinizin kelime hazinesini geliştirir. Hayal gücüne dayalı oyunlarla eğlendirirken, şarkılar ve cümlelerle taklit etme oyununa eşlik eder!

 

75'ın üzerinde şarkı, ses, melodi ve cümle

Köpekçik'in Kız Kardeşi'nin ayağı, kulağı ve ışıklı kalbi, bebeğinizin dokunuşlarına cevap verir. Bebeğinizin dokunarak etkinleştirebileceği 5 etkileşim noktası bulunur!

İlk 100 kelime ile tanıştırır ve vücudun parçalarını, şekilleri, sayı saymayı, alfabeyi ve daha fazlasını öğretir!

Yaşa Göre Gelişim™: Çocuğunuzla birlikte büyüyen öğrenme seviyeleri

 

 

Bebeğin duyusal ve motor becerilerin gelişimini destekler