₺500 ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! ₺500 ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! ₺500 ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! ₺500 ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

Doğan Oyuncak Dünyası 1993 yılında oyuncak pazarıyla başlamış bir serüvenle başlayıp, çocuklara dair her çeşit oyuncak ile yoluna devam etmiştir.
2003 yılı itibariyle mağazacılık sektörüne atılan Doğan Oyuncak Dünyası 2005 yılında Türkiye'nin ilk oyuncak sitesi olan Doganoyuncak.com'u kurmuştur. 
O günden bugüne halen en kaliteli ve en güvenlir oyuncak sitesi olmayı sürdürmüştür.
"Hiç bir müşterimiz kesinlikle ve kesinlikle mağdur edilmemeli" anlayışıyla gerekirse zararları şirketimizin çekeceği şekilde dahi olsa bu anlayışı devam ettirmekteyiz.
81 ilde bir çok kişinin oyuncağa ulaşamamasına rağmen Doganoyuncak.com sayesinde 7'den 77'e herkes oyuncakla buluşmuştur.
Doğan Oyuncak Dünyası gerek özel eğitim çocuklar gerek hasatalık olan çocuklara ve geriye kalan tüm çocukları yüzündeki bir tebessüm için çabalayan, çocukların mutluluğunu ortak olmak için çalışan, çalışanlarıyla 2005'den beri hizmetinizde!
Mağazalarımızda halen esnaflık duygusuyla, pazarlık modeliyle alışverişler devam etmektedir. Her müşterimizin yüzünde o tatlı tebessümmü görmek bize yeter de artar!
Doğan Oyuncak Dünyası 2019 yılı itibariyle Türkiye'deki tüm pazaryerlerine açılmıştır.
Marka bilinirliğini arttırmak ve yurt dışına daha uygun isimle çıkışmak için Doğan Toys Markası altında yurt dışı markamızı oluşturduk.
Doğan Toys hali hazırda pazaryerlerinde ikinci mağazamız olarak satışlarına devam etmektedir.
Doğan Oyuncak Dünyası 2022 yılı itibariyle Dünya'nın 4 bir yanına e-ticaret ile açılmıştır.
Kendi ürünlerimizi sergilemek amacıyla kurulmuş olan "DODBY" markası 2023 yılında Doğan Oyuncak Dünyası himayesi altına geçmiştir.
Doğan Oyuncak Dünyası 2023 yılı itibariyle Trendyol aracılığıyla Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Umman, Bahreyn ülkelerine ayrıca mikro ihracat yapmaktadır.

Doğan Oyuncak Dünyası daima sizin hizmetinizde olacaktır.
Doganoyuncak.com
Yükleniyor...