Hakkımızda

Doğan Oyuncak Dünyası olarak temel amacımız, sürekli değişen ve büyüyen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocuklarının duygusal ve fiziksel olarak olumlu yönde etkileyici kaliteli ve sağlıklı ürünlerin müşterilerimize uygun fiyatlara ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Ümraniye'deki iki mağazamız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en iyi şekilde sunmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

 

Siz değerli müşterilerimizin desteği ile bugünlere hep beraber ulaştık. Bizi ancak siz anlatabilirsiniz. 90'lı yıllarda kendisine oyuncak alınan, bugün kendi çocuğuna oyuncak almaktadır. Bu bahtiyarlığı ve mutluluğu yaşatan siz müşterilerimizle, ne kadar gurur duysak azdır. Hedefimiz dededen - toruna Doğan Oyuncak Dünyası'nın ismini yaşatmaktır.

 

Sattığımız her ürünün kalite ve güvenlik belgeleri mevcuttur. Mağazalarımızda çocuk sağlığını tehlikeye atacak hiçbir ürün bulunmamaktadır. Satın alma kadromuz bu konuda titizlikle çalışmaktadır.

 

Mağaza çalışanlarımız sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli eğitim almaktadırlar. Bu yönüyle Doğan Oyuncak Dünyası yeniliğe ve eğitime önem vermeyi prensip haline getirmiş bir noktadır.

 

Mağazalarımızda sadece çocuklara yönelik ürünerin dışında "Hiç Büyümeyen Çocuklar" için de buundurduğumuz zengin ürün çeşidi ile yetişkinlerede ilgi görülmektedir.

 

 

Saygı ve Sevgilerle...

Yardım Sayfası
Gizlilik Bildirimi Sayfası
Hakkımızda Sayfası
Hesap Numaralarımız Sayfası
İletişim Sayfası
Kargo ve Teslimat Sayfası
Sıkça Sorulan Sorular Sayfası
Sözleşmeler Sayfası
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR