Doğan Oyuncak Dünyası

Hakkımızda

Doğan Oyuncak Dünyası olarak temel amacımız , sürekli değişen ve büyüyen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocuklarının duygusal ve fiziksel olarak olumlu yönünde etkileyece kaliteli ve sağlıklı ürünlerin müşterilerimize uygun fiyata ulaşmasına sağlamaktadır.

Sattığımız her ürünün kalite ve güvenlik belgeleri mevcuttur. Mağazalarımızda çocuk sağlığını tehlikeye atacak hiçbir ürün bulunmamaktadır. Satın alma kadromuz bu konuda titizle çalışmaktadır.

Mağaza çalışanlarımız sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli eğitim almaktadırlar. Bu yönüyle DOĞAN OYUNCAK DÜNYASI yeniliğe ve eğitime önem vermeyi prensip halline getirmiş bir markadır.

Mağazalarımızda sadece çocuklara yönelik ürünlerin dışında '' Hiç Büyümeyen Çocuklar'' için de bulundurduğumuz zengin ürün çeşidi ile yetişkinlerede ilgi görülmektedir.

Çok kısa sürede büyümemiz siz değerli müşterilerimizin bize güveni sayesinde olmuştur. Bizimle birlikte olmanız bizlere güç kattı. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Kadromuz: Osman Doğan , Hulusi Doğan , Mehmet Doğan , Ahmet Doğan , Emre Doğan , Muhammed Can Doğan , Yusuf Doğan

Site Sorumlusu: Muhammed Can Doğan

 

DOĞAN OYUNCAK DÜNYASI