Monopoly Cheaters Edition -  - Şans Oyunları - Hasbro Gaming - Hasbro GamingE1871
Monopoly Cheaters Edition -  - Şans Oyunları - Hasbro Gaming - Hasbro GamingE1871
Monopoly Cheaters Edition -  - Şans Oyunları - Hasbro Gaming - Hasbro GamingE1871

Monopoly Cheaters Edition (E1871)

Doğan Puan : 279
Fiyat : ₺349,99(KDV Dahil)
Barkod : 5010993511471
₺32,37 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

İşte Connect 4'da Nerf gücü! Connect 4 Blast!, oyuncuların pakete dahil Nerf dart tabancaları ve özel süngerden Nerf dartlarını kullanarak renkli disklere stratejik olarak atış yaptığı heyecan verici ve hareketli bir oyun! Oyuncular, seçtikleri renkteki 4 diski bir sıraya dizmek için başa baş kapışıyor. Nerf dart tabancalarıyla disklere atış yaparak hedef alma becerinizi sergileyin. Vurduğunuz kırmızı veya sarı diskleri bir daha atış yapmadan önce yükleme tepsisindeki herhangi bir sütuna yeniden yerleştirin ve diskler düştükçe oynamaya devam edin. İki oyuncuyla oynanan Connect 4 Blast!’ın kutusuna oyun alanını oluşturan parçalar, 2 Nerf dart tabancası, 8 Nerf dart ve mavi, sarı, kırmızı renklerde 40 disk dahil.

• İçindekiler: yükleme tepsisiyle birlikte oyun alanı, 2 kule parçası, 2 Nerf Dart Tabancası, 8 dart, 40 disk (20 mavi, 10 kırmızı, 10 sarı) ve oyun kılavuzu.

• İŞTE NERF GÜCÜ: Connect 4 Blast!, klasik Connect 4 oyununa Nerf dart tabancasıyla farklı bir tarz katıyor. Oyuncular, Nerf dart tabancalarından Nerf dartları atarak Connect 4 disklerini vurmaya çalışıyor.
• KAZANMAK İÇİN 4’ÜNÜ DE VURUN: Hazır ol, nişan al, atışını yap! Oyuncular, Nerf dart tabancalarıyla oyun alanındaki disklere aynı anda atış yaparak hareketli bir kapışmaya girişiyor.
• 4 DİSKİNİZİ BİR SIRAYA DİZİN: Rekabetin nefesleri kestiği bir oyun için hazır olun! Her oyuncu, seçtiği renkteki 4 diski yatay, dikey veya çapraz olarak bir sıraya dizmeye çalışıyor.
• NERF DART TABANCASI VE DARTLARIYLA SUNULUYOR: Pakete, 2 Nerf dart tabancası ve özel süngerden yapılmış 8 Nerf dart dahil. Dartları atın, tekrar doldurun, atış yapmaya devam edin ve diskleri yükleme tepsisine yeniden yerleştirin.
• ÇOCUKLAR İÇİN HEYECAN VERİCİ BİR OYUN: Connect 4 Blast!, heyecan verici ve çok hareketli bir oyundur. İster takım çalışmasına ister yağmurlu bir günde evde vakit geçirmeye yönelik bir aktivite olarak oynansın, 8 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir oyun olacaktır.

• 8 yaş ve üzeri içindir
• 2 oyuncuyla oynanır.

• GÖZ YARALANMALARINI ÖNLEMEK İÇİN UYARI: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.
• Uyarı: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.